Єдина Країна! Единая Страна!

Тарасова Гора

"Тарасова Гора - 2018"

Крадіжка мотозапчастин

11 октября 2017

Все банально для нашого сьогодення - обнесли гараж. Цього року в ніч з 15 на 16 Вересня мій гараж було відчинено вночі, але не мною, а кимось, хто знав, як відчинити двері, не ламаючи замки. Коли я десь в обід в Суботу, прийшов до свого гаражу, то помітив, що не вистачає одного замку, а відчинивши двері своїм ключем, все зрозумів - в гаражі хазяйнували. Зробити запис саме на моторесурсі вирішив тому, що вкрадені були дуже специфічні речі. Спочатку загальна картина мого гаражу - під однією із стін стоіть мій кінь, якого я збираю вже не перший рік, на коні була косуха, а в ящику біля мотоцикла були запчастини, які планував встановити найближчим часом, а інші деталі були на полочках та в інших місцях на виду. Посередині гаражу стоїть автомобіль Москвич, який реставрую. В гаражі достатньо було і колоьорового металу - мідні трубки гальмівної системі, нержавйка для вихлопних труб і дуг безпеки, акумулятор - автомобільний і мотоциклетний, кабелі та інший мотлох, який зазвичай звичайні злодії-наркомани виносять і наступним ранком спокіно здають до найближчого прийому брухту.

А в мене вкрали - куртку-косуху, що була на мотоциклі (лишній раз невдягав її, бо ій вже літ і літ), мотокосинка шкіряна для обличча, ботинки військові, всі комплекти гідравлічних мотогальм (дводискові Nissin на переднє колесо та звичайні ноунейм Китай та ІЖ, які приміряв на заднє колесо) , три комплекти поршнів К-750 з кільцями і пальцями різних ремонтних груп, заводський подовжений хромований кардан Урал, сигнал звуковий хромований 6 вольтовий, задній стоп-сигнал у вигляді Мальтіского хреста, один (не знаю чому один, хоча вони лежали разом в промасленій ганчірці) кастом-поворотник в хромі зроблений з Газ-69 і встановлений на стійці від ІЖ-а, ремкомплекти гідравлічних гальм, підготовлені корпуси фар - виполіровані до дзеркала, фарбований корпус фари а також хромовані обідки до цих фар, підніжки з нержавіючой сталі - дві штуки, точені під замовлення... коротше кажучи винесли конкретно те, що я ось-ось планував встановити, але як то кажуть - не судьба, мабуть.

Окрім того, що винесли мотозапчастини, які не продати на просто барахолці, і не здати в ломбард, злодій чи злодії винесли всі велозапчастини і сам велосипед - майже новий Comanche Prairie, який дала мені на зберігання сестра моєї дружини. Ось такі вони злодії бувають - крадуть мотозапчастини, куртку-косуху і велосипед. Велосипед прихватили, думаю щоб легще було тащити весь електроінструмент - болгарку, дрель та лобзик і нові набори ключів...радянські рожкові не взяли - хоч щось залишили.

Ще здивувало в цій крадіжці наступне - все було дуже акуратно, нічого не було перекидано - це перший момент. Друге - те, що вкрали три моїх ножі ручної роботи - тобто не магазинні ножики, а власноруч зроблені - хіба красти ніж не погана прикмета... І третє, що дивує, то це те, що не були скручені деталі із самого мотоциклу, і не взяті абсолютно нові мотокофри, але злодій-посмітюха - інакше я не можу охарактеризувати цю істоту, взяло запальничку в шкіряному чохлі, неробочий командирский годинник, всяку дрібноту, яка має реальну цінність тільки для мене особисто.

Будьте пильними до тих, кого впускаєте до свого гаражу, де ваше сокровенне - стальний кінь і просто Ваші особисті речі.

Якщо запитаєте, чи я когось підозрюю - я відповім, що так, я здогадуюсь, хто вірогідно причетний до цієї крадіжки, але не впійманий - не злодій, як кажуть, а ломати людині кістки не маючи доказів - справа дуже нехороша.

Крадіжка сталася в гаражному кооперативі "Квартал", що в м. Черкаси (це автокоператив, що межує з мясокомбінатом ЧПК, дитячою обласною лікарнею та Автокоперативом "Автомобіліст") - будьте пильними, хто має гараж в цьому районі - є брати, які нам зовсім не брати.

Ось так буває в мотожитті. Бажаю нікому не відчути те, що я, коли стояв біля свого мотоциклу, розуміючи, що відбулося, і думав те, що не хочу навіть переказувати.