Єдина Країна! Единая Страна!

Тарасова Гора

"Тарасова Гора - 2018"

Пару слів від президента ТГ

08 июня 2017
Ну, що. Пора мені щось сказати...
Звичайно, дякую! Всім гостям, що приїхали! Команді за працю і організацію! Адміністрації бази за надане місце! Партнерам за підтримку! Всім, хто мав якесь відношення до організації - дяка! Дощю, що так і не прийшов - теж! )) А ще, крім спонсорів, дуже дякую одному меценату, без якого зараз був би крупний "мінус", а так - все робилося з ювилейним розмахом - 2 сцени, 2 екрани, купа неабияких груп та діджеїв, безкоштовний корпус для житла, безліч активностей та вселяких "прикольчиків", щоденні частування - вложилися, як кажуть, "на всі гроші", (не піднимаючи ціну за вхід до 500/250 гривень і вище, як мало бути з таким наповненням.)
І приіхало цей рік ще більше, ніж в минулому. Рост є, і це добре. Значить все не зря. Ще раз величезна подяка - для вас все робилося.
Ми врахували ваши побажання та необхідність основних умов. Цього разу місць прийняття смачной та різноманітної їжі було вдосталь, як і місць, куди направити її після переробки - туалетів було немеряно, і різних видів.
Всі можливі варианти житла в корпусах були задіяні. Ми своїми силами відновили один з корпусів і надали його для житла всім бажаючим безкоштовно. Називався він жартома, але в тренді - бОМж-корпус, і добре "пійшов" для тих, кому було необхідні криша над головою, можливість залишити речи за зачиненими дверима, де можна поспати та подзарядити гаджети.
Ну, а взагалі - ми ради, якщо вам сподобалась наша насичена програма, місце, і вся організація "ТГ-2017"! Ми реально старались.
Сподіваюсь на минимальну кількість "недо" зробленого.
Так, місце нове, трохи були проблеми як знайти його. Якщо залишимось там - на другий раз добиратися буде легше, і ще вказівників додамо.
Про концерт. Як ви помітили - гурти були різні, не тільки з України, дякуємо всім музикантам. Взагалі-то, ми запрошували гурт "Тіто і Тарантула"(Мексика, США), але цього року в них не вийшло. Чекаємо на наступний! Замість них питали навіть у Макаревича і Гребенщикова - теж не получилось по даті. Проте багато мото-россіян доїхало, дякуючи перелікам для СБУ на кордоні. Нарешті, це вийшло, а головне, що пройшло без ексцесів в дорозі і на самій базі.
Ще по партнерах. Ми анонсували аукцион з мотоциклом, гроші від продажу якого мали піти на потреби хлопцям-атошникам. Але партнер не дотримався обіцянки. Тем не меньш - гроші ми надали хлопцям і без продажу мотоцикла, з бюджету. І Валері Кришню теж, бо за часи поки стояв бусик для збору коштів, до нього підійшло зовсім мало народу. Так, всім скрутно, але ми тут, а вони там...
А справа від сцени - то стояв мій перший мотик, якщо хтось не знав. )
Дуже турбувала багатьох відсутність стійкого вай-фаю. В цьому ми теж зробили що могли - провели з корпусу на набережну, але... 20-25 людей і він лежить, ви ж розумієте. І що, в 21-му віці нема рішення, скажете ви?? Рішення є - це мобильна станція, яку може надати знов таки мобильний оператор. І ми довгий час займалися переговорами з одним з операторов... Чекали, поки в Черкасах з'явиться 3Г, щоб було оправдано партнерство... З'явився! Але ми ще не партнерствуємо. Сподіваюсь, теж будемо в наступному році.

Щодо "мерча". Був невеличкий "провал", один партнер не зміг зробити якісно, тому робив інший "подрядчик". Так, футболок із медитуючим Шевою було мало, тому зараз ми додруковуємо партію футболок і партію кенгурух. Чекайте в інеті в ТГ-шопі(тут на сайті чи в фб), в магазині "Мотомоушен", та на наших заходах.

А ще сподіваємось на те, що перед ТГ-2018 залатають вже обидві дороги від бази, а не тільки по селу, як цього року. Ну, і звичайно, ще сподіваємось на те, що в другий раз проведення заходу, нас приймуть на "Світанку" і не сильно змінять умови. А гостей фесту хотілось би попросити таки прибирати після наметів за собою, бо частина народу після себе убрала тільки сам намет, залишивши сміття і дрова, яки брали "впрок", кучками біля місць вогнищ. Можу тільки повторити, що просив зі сцени -
якщо ми "одна родина" - не валіть все тільки на оргів, прибрати дома за собою має кожний! Дякую за розуміння! Хоча, яке розуміння від вибачте, довбойобів, яки в 3-4 годин ночи газують в таборі, поки не заспокоїш?? Такоє. Це мабуть невиліковно. )
Побачимось 28-30 липня на "МотоХвилі" в Світловодську
та 24-27 серпня на "Оксамитовому" в Каневі!
Тараска-2018 - 31 травня-3 червня.
#тримаємосьразОМ
Ашот "Salvador" Арушанов
  • Freesty
    Freesty 10 июня 08:19 2017

    Доброго времени суток! Хотелось бы узнать от оргов - сколько в прошлом году было на ТГ людей и мотоциклов и сколько в этом) Я думаю есть официальная статистика)Нигде не нашла цифр) А у меня все друзья-знакомые интересуются посещаемостью данного мероприятия) Спасибо)

  • ELPy
    ELPy 08 июня 23:31 2017

    Спасибо огромнейшее за фестиваль! Жаль только, что на два остальных мероприятия не попадаю, поскольку уже получила предложения о работе как раз на эти даты на другие фестивали... Но - не в последний раз! Спасибо Вам, Ашот, и всем, кто причастен к проведению феста. Наша дружная компания осталась довольна, ждем следующего года! :)