КОРИСТУВАЦЬКА УГОДА

(Останнє оновлення: 06 січень2022 р.)

PDF версія цього документу: TG_user_agrere_UA.pdf 

ЗМІСТ

1. УГОДА З УМОВАМИ

2. ПРАВА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

3. ПРЕДСТАВЛЕННЯ КОРИСТУВАЧА

4. РЕЄСТРАЦІЯ КОРИСТУВАЧА

5. ЗАБОРОНЕНА ДІЯЛЬНІСТЬ

6. КОРИСТУВАЛЬНІ ВКЛАДИ

7. ЛІЦЕНЗІЯ НА ВКЛАД

8. КЕРІВНИЦТВО З ОГЛЯДУ

9. ЛІЦЕНЗІЯ НА МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК

10. ЗАЯВИ

11. СТОРІННИЙ ВЕБ-САЙТ І КОНТЕНТ

12. РЕКЛАМОДАВЦІ

13. УПРАВЛІННЯ САЙТОМ

14. ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

15. ПОРУШЕННЯ АВТОРСЬКИХ ПРАВ

16. ТЕРМІН І ПРИПИНЕННЯ

17. ЗМІНИ І ПЕРЕРВИ

18. ЗАСТОСУВАНЕ ЗАКОНОДАВСТВО

19. ВИРІШЕННЯ СУПЕРЕЧОК

20. ПОПРАВКИ

21. ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

22. ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

23. КОМПЕНСАЦІЯ

24. КОРИСТУВАЛЬНІ ДАНІ

25. ЕЛЕКТРОННІ ПОВІДОМЛЕННЯ, УГОДИ І ПІДПИСИ

26. РІЗНЕ

27. ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

1. УГОДА З УМОВАМИ

Дані Умови використання є юридично зобов'язуючою угодою, укладеною між вами особисто або від імені юридичної особи («ви») та «Тарасова Гора»ТМ(«Компанія», «ми», «нас» чи «наш») щодо вашого доступу та використання веб-сайту https://tarasovagora.ua/, а також будь-якої іншої медіа-форми, медіа-каналу, мобільного веб-сайту або мобільний додаток. пов'язані, пов'язані чи інакше пов'язані з ним (спільно іменовані «Сайт»).

Ви погоджуєтесь з тим, що, заходячи на сайт, ви прочитали, зрозуміли і погодилися дотримуватись усіх цих Умовцієї угоди.

ЯКЩО ВИ НЕ ЗГОДНІ З ВСІМИ ЦИМИ УМОВИМИ ВИКОРИСТАННЯ, ТО ВАМ КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ВИКОРИСТОВУВАТИ САЙТ, І ВИ ПОВИННІ НЕГАЙНО ПРИПИНИТИ ВИКОРИСТАННЯ.

Додаткові положення та умови або документи, які можуть час від часу розміщуватися на Сайті, прямо включені в цей документ за допомогою посилання. Ми залишаємо за собою право на власний розсуд час від часу вносити зміни або модифікації до цих Умов використання. Ми повідомимо вас про будь-які зміни, оновивши дату «Останнє оновлення» цих Умов використання, і ви відмовляєтеся від будь-якого права на отримання спеціального повідомлення про кожну таку зміну. Будь ласка, переконайтеся, що ви перевіряєте застосовні Умови щоразу, коли використовуєте наш Сайт, щоброзуміти, які умови застосовуються. Ви будете зазнавати змін у будь-яких переглянутих Умовах використання, і буде вважатися, що вони були поінформовані та прийняті, якщо ви продовжите використовувати Сайт після дати публікації таких переглянутих Умов використання.

Інформація, представлена ​​на Сайті, не призначена для розповсюдження чи використання якоюсь фізичною чи юридичною особою в будь-якій юрисдикції чи країні, де таке розповсюдження чи використання суперечило б закону чи постанові, або яка накладала б на нас будь-які вимоги щодо реєстрації у такій юрисдикції чи країні. Відповідно, ті особи, які обирають доступ до Сайту з інших місць, роблять це за власною ініціативою та несуть одноосібну відповідальність за дотримання місцевого законодавства, якщо й тією мірою, якою це стосується місцевого законодавства.

Магазин атрибутики

Усі користувачі, які є неповнолітніми в юрисдикції, в якій вони проживають (як правило, віком до 18 років), повинні мати дозвіл та перебувати під безпосереднім контролем своїх батьків або опікунів для використання Сайту. Якщо ви неповнолітній, ви повинні попросити свого батька або опікуна прочитати та погодитись з цими Умовами використання до того, як ви почнете користуватися Сайтом.

2. ПРАВА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

Якщо не зазначено інше, Сайт є нашою власністю, і весь вихідний код, бази даних, функціональні можливості, програмне забезпечення, дизайн веб-сайту, аудіо, відео, текст, фотографії та графіка на Сайті (спільно звані «Контент»), а також товарні знаки, сервіс знаки та логотипи, що містяться в них («Знаки»), належать нам або контролюються нами або ліцензовані для нас і захищені законами про авторське право та товарні знаки, а також різними іншими правами на інтелектуальну власність та законами про недобросовісну конкуренціюУкраїни, ЄС,Сполучених Штатів, міжнародними законами про авторське право, та міжнародні конвенції. Контент та Знаки надаються на Сайті «ЯК Є» тільки для вашої інформації та особистого використання. За винятком випадків, прямо передбачених цими Умовами використання, жодна частина Сайту, Контент або Знаки не можуть бути скопійовані, відтворені, агреговані, перевидані, завантажені, розміщені, публічно показані, закодовані, перекладені, передані, розповсюджені, продані, ліцензовані або іншим чином використовуватися у будь-яких комерційних цілях без нашого явного попереднього письмового дозволу.

За умови, що ви маєте право на використання Сайту, вам надається обмежена ліцензія на доступ до Сайту та його використання, а також на завантаження або роздрук копії будь-якої частини Контенту, до якого ви належним чином отримали доступ, виключно для особистих некомерційних цілей. використовувати. Ми залишаємо за собою всі права, не надані вам явно щодо Сайту, Контенту та Знаків.

3. ЗАЯВИ КОРИСТУВАЧА

Використовуючи Сайт, ви заявляєте та гарантуєте, що: (1) вся реєстраційна інформація, яку ви надсилаєте, буде достовірною, точною, актуальною та повною; (2) ви будете підтримувати точність такої інформації та своєчасно оновлювати таку реєстраційну інформацію за необхідності; (3) ви маєте дієздатність і згодні дотримуватися цих Умов використання; (4) ви не є неповнолітнім в юрисдикції, в якій ви проживаєте, або якщо ви неповнолітній, ви отримали дозвіл батьків на використання Сайту; (5) ви не отримуватимете доступ до Сайту за допомогою автоматичних або нелюдських засобів,чи то за допомогою бота, скрипта чи іншим чином; (6) ви не будете використовувати Сайт для будь-яких незаконних чи несанкціонованих цілей; та (7) використання вами Сайту не порушуватиме жодних законів або правил, які застосовуються.

Якщо ви надаєте будь-яку інформацію, яка є помилковою, неточною, застарілою або неповною, ми маємо право призупинити або припинити дію вашого облікового запису та відмовити в будь-якому поточному чи майбутньому використанні Сайту (або будь-якої його частини).

4. РЕЄСТРАЦІЯ КОРИСТУВАЧА

Від вас може знадобитися реєстрація на Сайті. Ви погоджуєтесь зберігати свій пароль у таємниці та несете відповідальність за будь-яке використання вашого облікового запису та пароля. Ми залишаємо за собою право видалити, повернути або змінити обране вами ім'я користувача, якщо ми на наш власний розсуд визначимо, що таке ім'я користувача є недоречним, непристойним або іншим чином небажаним.

5. ЗАБОРОНЕНА ДІЯЛЬНІСТЬ

Ви не можете отримувати доступ до Сайту або використовувати його для будь-яких цілей, крім тих, для яких ми робимо Сайт доступним. Сайт не може використовуватися у зв'язку з будь-якими комерційними заходами, за винятком тих, що спеціально схвалені чи схвалені нами.

Як користувач Сайту, ви погоджуєтесь неробити такі дії:

• Систематично витягувати дані або інший контент із Сайту для створення чи компіляції, прямо чи опосередковано, колекції, компіляції, бази даних чи каталогу без нашого письмового дозволу.

• Обманювати або вводити в оману нас та інших користувачів, особливо в будь-яких спробах дізнатися про конфіденційну інформацію про обліковий запис, таку як паролі користувачів.

• Обходити, відключати або іншим чином втручатися у функції Сайту, пов'язані з безпекою, включаючи функції, які запобігають або обмежують використання або копіювання будь-якого Контенту або накладають обмеження на використання Сайту та/або вмісту, що міститься на ньому.

• Порочити, очорняти або іншим чином завдавати шкоди, на нашу думку, нам та/або Сайту.

• Використовувати будь-яку інформацію, отриману з Сайту, з метою турбувати, ображати або завдавати шкоди іншій особі.

• Неналежним чином використовувати наші служби підтримки або надсилати помилкові повідомлення про зловживання чи неправомірні дії.

• Використовувати Сайт способом, що суперечить будь-яким застосовнимв Україні та ЄСзаконів та правил.

• Брати участь у несанкціонованому кадруванні чи розміщенні посилань на Сайт.

• Завантажувати або передавати (або намагатися завантажувати або передавати) віруси, троянські коні або інші матеріали, включаючи надмірне використання великих літер та розсилку спаму (безперервне розміщення тексту, що повторюється), які заважають безперебійному використанню Сайту будь-якою стороною. або модифікує, погіршує, порушує, змінює або перешкоджає використанню, можливостям, функціям, роботі чи обслуговуванню Сайту.

• брати участь у будь-якому автоматизованому використанні системи, такому як використання скриптів для надсилання коментарів або повідомлень, або використання будь-якого інтелектуального аналізу даних, роботів або аналогічних інструментів збирання та вилучення даних.

• Видалити повідомлення про авторські права або інші права власності з будь-якого Контенту.

• Спробувати видати себе за іншого користувача чи людини або використати ім'я користувача іншого користувача.

• Завантажувати або передавати (або намагатися завантажувати або передавати) будь-які матеріали, які діють як пасивний або активний механізм збору або передачі інформації, включаючи, крім іншого, формати обміну чистою графікою (gif), пікселі 1×1, веб-помилки, файли cookie або інші подібні пристрої (іноді звані "шпигунськими програмами", "механізмами пасивного збору" або "pcms").

• Заважати, порушувати чи створювати надмірне навантаження на Сайт чи мережі чи послуги, пов'язані з Сайтом.

• Переслідувати, дратувати, залякувати чи загрожувати будь-якому з наших співробітників або агентів, які беруть участь у наданні вам будь-якої частини Сайту.

• Намагатися обійти будь-які заходи, призначені для запобігання або обмеження доступу до Сайту або будь-якої частини Сайту.

• Копіювати або адаптувати програмне забезпечення Сайту, включаючи, зокрема, Flash, PHP, HTML, JavaScript або інший код.

• За винятком випадків, дозволених чинним законодавством, розшифровувати, декомпілювати, дизасемблювати або перепроектувати будь-яке програмне забезпечення, що є частиною або Сайтом.

• За винятком випадків, коли це може бути результатом використання стандартної пошукової системи або інтернет-браузера, використання, запуску, розробки або розповсюдження будь-якої автоматизованої системи, включаючи, крім іншого, будь-якого павука, робота, шахрайську утиліту, парсер або автономний рідер, який отримує доступ до Сайту, використання або запуск будь-якого несанкціонованого сценарію чи іншого програмного забезпечення.

• Використовувати агента із закупівель або агента із закупівель для здійснення покупок на Сайті.

• Будь-яке несанкціоноване використання Сайту, включаючи збір імен користувачів та/або адрес електронної пошти користувачів за допомогою електронних або інших засобів з метою надсилання небажаної електронної пошти або створення облікових записів користувачів автоматичними засобами або під хибним приводом.

• Використовувати Сайт у рамках будь-яких зусиль щодо конкуренції з нами чи іншим чином використовувати Сайт та/або Контент для будь-якого комерційного підприємства чи діяльності, яка приносить дохід.

• Використовувати Сайт для реклами або пропозиції щодо продажу товарів та послуг.

6. КОРИСТУВАЦЬКІЙ КОНТЕНТ

Сайт може запросити вас до чату, внести свій Контент або взяти участь у блогах, дошках оголошень, онлайн-форумах та інших функціях, а також може надати можливість створювати, відправляти, публікувати, відображати, передавати, виконувати, публікувати, розповсюджувати, або транслювати контент та матеріали нам чи на Сайті, включаючи, крім іншого, текст, листи, відео, аудіо, фотографії, графіку, коментарі, пропозиції чи особисту інформацію чи інші матеріали (спільно іменовані «КОНТЕНТ»). Контенти можуть переглядатися іншими користувачами Сайту та через інші веб-сайти. Таким чином, будь-які матеріали, які ви передаєте, можуть розглядатися як неконфіденційні та не є власністю. Коли ви створюєте або робите доступними будь-які Контенти, ви заявляєте і гарантуєте, що:

• Створення, розповсюдження, передача, публічний показ або виконання, а також доступ, завантаження або копіювання ваших Контентів не порушують і не порушуватимуть права власності, включаючи, крім іншого, авторські права, патенти, товарні знаки, комерційну таємницю або немайнові права будь-якої третьої сторони.

• Ви є творцем та власником або маєте необхідні ліцензії, права, згоди, дозволи та дозволи на використання та дозвіл нам, Сайту та іншим користувачам Сайту використовувати Ваш Контент будь-яким способом, передбаченим Сайтом та цими Умовами використання.

• У вас є письмова згода, звільнення та/або дозвіл кожної і кожної ідентифікованої фізичної особи у ваших Контентах на використання імені або зображення кожної такої ідентифікованої фізичної особи для включення та використання ваших Контентів будь-яким способом, передбаченим Сайтом та цими Умовами використання.

• Ваш Контент не є помилковими, неточними або вводять в оману.

• Ваш Контент не є небажаною або несанкціонованою рекламою, рекламними матеріалами, пірамідами, листами щастя, спамом, масовими розсилками чи іншими формами нав'язування.

• Ваш Контент не є непристойними, непристойними, хтивими, брудними, насильницькими, образливими, наклепницькими, наклепницькими або іншим чином небажаними (як визначено нами).

• Ваші матеріали не висміюють, не знущаються, не принижують, не залякують і не ображають будь-кого.

• Ваші Матеріали не використовуються для занепокоєння чи загроз (у юридичному сенсі цих термінів) будь-якій іншій особі, а також для пропаганди насильства щодо певної особи чи класу людей.

• Ваш Контент не порушує будь-які застосовні закони, постанови або правила.

• Ваш Контент не порушує права на недоторканність приватного життя або публічність будь-якої третьої сторони.

• Ваш Контент не порушує будь-який закон про дитячу порнографію або іншим чином призначений для захисту здоров'я або благополуччя неповнолітніх.

• Ваші матеріали не містять образливих коментарів, пов'язаних з расою, національним походженням, статтю, сексуальними уподобаннями або фізичними вадами.

• Ваш Контент не порушують іншим чином і не містять посилань на матеріали, що порушують будь-які положення цих Умов використання або будь-які застосовні закони чи постанови.

Будь-яке використання Сайту на порушення вищевикладеного є порушенням цих Умов використання та може призвести, серед іншого, до припинення або призупинення ваших прав на використання Сайту.

7. ЛІЦЕНЗІЯ НА КОНТЕНТ

Розміщуючи свій Контент в будь-якій частині Сайту, ви автоматично надаєте, заявляєте та гарантуєте, що маєте право надавати нам необмежений, необмежений, безвідкличний, постійний, невиключний, переданий, безоплатний, повністю -оплачуване, всесвітнє право та ліцензія на розміщення, використання, копіювання, відтворення, розкриття, продаж, перепродаж, публікацію, трансляцію, переназву, архівування, зберігання, кешування, публічне виконання, публічний показ, переформатування, переклад, передачу, уривок (у повністю або частково), а також розповсюджувати такий Контент (включаючи, без обмеження, ваше зображення та голос) для будь-яких цілей, комерційних, рекламних чи інших, а також для створення похідних робіт або включення в інші роботи, такий Контент та надання і дозволити субліцензії на вищезазначене. Використання та розповсюдження може відбуватися в будь-яких медіа-форматах і через будь-які медіа-канали.

Ця ліцензія застосовуватиметься до будь-якої форми, засобів масової інформації чи технології, відомої зараз або розробленої в майбутньому, і включає використання нами вашого імені, назви компанії та назви франшизи, якщо це застосовано, а також будь-яких торгових марок, знаків обслуговування, торгових назв, логотипів, особисті та комерційні зображення, які ви надаєте. Ви відмовляєтеся від усіх моральних прав на ваш Контент та гарантуєте, що моральні права не заявлялися іншим чином у вашому Контенту.

Ми не заявляємо про право власності на ваш Контент. Ви зберігаєте повне право власності на весь ваш Контент та будь-які права інтелектуальної власності чи інші права власності, пов’язані з вашим Контентом. Ми не несемо відповідальності за будь-які заяви чи заяви у вашому Контенті, які ви надали в будь-якій частині Сайту. Ви несете одноосібну відповідальність за свій Контент на Сайті і погоджуєтеся звільнити нас від будь-якої відповідальності та утриматись від будь-яких судових позовів проти нас щодо ваших внесків.

Ми маємо право на власний власний розсуд (1) редагувати, редагувати чи іншим чином змінювати будь-який Контент; (2) змінити категорію будь-якого Контенту, щоб розмістити його у більш відповідних місцях на Сайті; і (3) попередньо переглядати або видаляти будь-який Контент в будь-який час і з будь-якої причини, без повідомлення. Ми не зобов’язані контролювати ваш Контент.

8. КЕРІВНИЦТВО З ПЕРЕВІРКАМ

Ми можемо надати вам розділи на Сайті, щоб залишити відгуки або оцінки. При розміщенні відгуку ви повинні відповідати наступним критеріям: (1) у вас має бути безпосередній досвід спілкування з людиною/організацією, про яку йдеться; (2) ваші відгукине повинні містити образливої ​​ненормативної лексики чи образливих, расистських, образливих чи ненависницьких висловлювань; (3) ваші відгуки не повинні містити дискримінаційних згадок за ознакою релігії, раси, статі, національного походження, віку, сімейного стану, сексуальної орієнтації чи інвалідності; (4) ваші відгуки не повинні містити посилань на незаконну діяльність; (5) ви не повинні бути пов'язані з конкурентами, якщо публікуєте негативні відгуки; (6) ви не повинні робити жодних висновків щодо законності поведінки; (7) ви не можете публікувати помилкові заяви, що вводять в оману; та (8) ви не можете організовувати кампанію, яка спонукає інших публікувати позитивні чи негативні відгуки.

Ми можемо приймати, відхиляти або видаляти відгуки на власний розсуд. Ми абсолютно не зобов'язані перевіряти відгуки або видаляти відгуки, навіть якщо хтось вважає відгуки небажаними чи неточними. Ми не схвалюємо огляди і не обов'язково відображаємо нашу думку чи точку зору будь-якого з наших афілійованих осіб чи партнерів. Ми не несемо відповідальності за будь-який огляд чи будь-які претензії, зобов'язання чи збитки, що виникли внаслідок будь-якого огляду. Розміщуючи огляд, ви тим самим надаєте нам безстрокове, невиключне, всесвітнє, безкоштовне, повністю оплачуване, переуступне та субліцензійне право та ліцензію на відтворення, зміну, переклад, передачу будь-якими засобами, відображення, виконання, та/або розповсюджувати весь контент, що стосується .

9. ЛІЦЕНЗІЯ НА МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК

Використання ліцензії

Якщо ви отримуєте доступ до Сайту через мобільний додаток, ми надаємо вам відгукне, невиключне, непередаване, обмежене право на встановлення та використання мобільного додатка на бездротових електронних пристроях, що належать вам або контрольованих вами, а також на доступ та використання мобільного додатка на таких пристроях суворо відповідно до положень та умов цієї ліцензії на мобільний додаток, що містяться в цих Умовах використання. Ви не повинні: (1) за винятком випадків, дозволених чинним законодавством, декомпілювати, реконструювати, дизасемблювати, намагатися отримати вихідний код або розшифрувати додаток; (2) робити будь-які зміни, адаптації, покращення, покращення, переклади або похідні роботи на основі додатка; (3) порушувати будь-які застосовні закони, правила чи норми у зв'язку з вашим доступом до додатку або його використанням; (4) видаляти, змінювати або приховувати будь-які повідомлення про права власності (включаючи будь-які повідомлення про авторські права або товарні знаки), розміщені нами або ліцензіарами програми; (5) використовувати додаток для отримання доходу, комерційного підприємства або інших цілей, для яких він не призначений та не призначений; (6) зробити програму доступною через мережу або інше середовище, що дозволяє доступ або використання кількома пристроями або користувачами одночасно; (7) використовувати додаток для створення продукту, послуги або програмного забезпечення, яке прямо чи опосередковано конкурує з додатком або якимось чином замінює його; (8) використовувати програму для надсилання автоматичних запитів на будь-який веб-сайт або для надсилання будь-якої небажаної комерційної електронної пошти; або (9) використовувати будь-яку конфіденційну інформацію або будь-який з наших інтерфейсів або іншу нашу інтелектуальну власність при проектуванні, розробці, виробництві, ліцензуванні або розповсюдженні будь-яких додатків, аксесуарів або пристроїв для використання з додатком.

Пристрої Apple та Android

Наступні умови застосовуються, коли ви використовуєте мобільний додаток, отриманий з Apple Store або Google Play (кожна з яких є «Розповсюджувачем додатків») длядоступу до Сайту: (1) ліцензія, надана вам для нашого мобільного додатка, обмежена ненадана ліцензія на використання програми на пристрої, що використовує операційні системи Apple iOS або Android, залежно від обставин, та відповідно до правил використання, викладених у відповідних умови обслуговування розповсюджувача додатків; (2) ми несемо відповідальність за надання будь-яких послуг з обслуговування та підтримки щодо мобільного додатка, як зазначено в положеннях та умовах цієї ліцензії на мобільний додаток, що містяться в цих Умовах використання, або відповідно до інших вимог чинного законодавства, і ви визнаєте, що кожен Дистриб'ютор додатків не несе жодних зобов'язань щодо надання будь-яких послуг з обслуговування та підтримки мобільного додатка; (3) у разі будь-якої невідповідності мобільного додатка будь-якої застосовної гарантії ви можете повідомити відповідного розповсюджувача додатків, і розповсюджувач додатків відповідно до своїх умов та політиків може відшкодувати покупну ціну, якщо така є, оплачена мобільна програма, та в максимальній мірі, дозволена застосовним законодавством, у Розповсюджувача додатків не буде жодних інших гарантійних зобов'язань щодо мобільного додатка; (4) ви заявляєте та гарантуєте, що (i) ви не знаходитесь в країні, на яку поширюється ембарго уряду США чи України, або яка була визначена урядом США чи України як «країна, що підтримує терористів», і (ii) ви не внесені до будь-якого списку заборонених або обмежених сторін уряду США чи України; (5) Ви повинні дотримуватися умов угоди третіх сторін при використанні мобільного додатка, наприклад, якщо у вас є програма VoIP, ви не повинні порушувати їхню угоду про послуги бездротової передачі даних при використанні мобільного додатка; і (6) ви визнаєте і погоджуєтеся з тим, що Розповсюджувачі додатків є сторонніми бенефіціарами положень та умов цієї ліцензії на мобільний додаток, що містяться в цих Умовах використання, і що кожен Розповсюджувач додатків матиме право (і буде вважатися таким, що має прийняв право) застосовувати положення та умови цієї ліцензії на мобільний додаток, що містяться в цих Умовах використання,

10. ЗАЯВКИ

Ви визнаєте та погоджуєтесь з тим, що будь-які питання, коментарі, пропозиції, ідеї, відгуки або інша інформація про Сайт («Матеріали»), надані вами нам, не є конфіденційними та стають нашою винятковою власністю. Ми матимемо виняткові права, включаючи всі права на інтелектуальну власність, і матимемо право на необмежене використання та розповсюдження цих Матеріалів для будь-яких законних цілей, комерційних чи інших, без повідомлення чи компенсації вам. Цим ви відмовляєтеся від усіх моральних прав на будь-які такі уявлення і цим гарантуєте, що будь-які такі уявлення є вашими оригінальними або що ви маєте право подавати такі уявлення. Ви погоджуєтесь з тим,

11. СТОРІННИЙ ВЕБ-САЙТ І КОНТЕНТ

Сайт може містити (або ви можете бути надіслані через Сайт) посилання на інші веб-сайти («Приховані веб-сайти»), а також статті, фотографії, текст, графіку, зображення, дизайн, музику, звук, відео, інформацію, програми . , програмне забезпечення та інший контент або елементи, що належать третім особам або вихідні від них («Сторонний контент»). Такі Сторонні веб-сайти та Сторонній контент не досліджуються, не відстежуються та не перевіряються на точність, доречність чи повноту нами, і ми не несемо відповідальності за будь-які Стороннівеб-сайти, доступ до яких здійснюється через Сайт, або за будь-який Сторонній контент, розміщений на Сайті, доступному через нього або встановленому з нього, включаючи зміст, точність, образливість, думки, надійність, методи забезпечення конфіденційності або інші політики або які містяться на Сторонніх веб-сайтів або Сторонній контент. Увімкнення, розміщення посилань або дозвіл на використання чи встановлення будь-яких сторонніх веб-сайтів або будь-якого стороннього контенту не означає їх схвалення чи підтримки з нашого боку. Якщо ви вирішите залишити Сайт і отримати доступ до Сторонних веб-сайтів або використовувати або встановити будь-який Сторонній контент, ви робите це на свій страх і ризик, і ви повинні знати, що ці Умови використання більше не мають сили.

Вам слід ознайомитися зі застосовними умовами та політиками, включаючи правила конфіденційності та збору даних, будь-якого веб-сайту, на який ви переходите з Сайту, або щодо будь-яких програм, які ви використовуєте або встановлюєте з Сайту. Будь-які покупки, які ви робите через сторонні веб-сайти, будуть здійснюватися через інші веб-сайти та в інших компаній, і ми не несемо жодної відповідальності щодо таких покупок, які здійснюються виключно між вами та відповідною третьою стороною. Ви погоджуєтесь і визнаєте, що ми не схвалюємо продукти або послуги, які пропонуються на сторонніх веб-сайтах, і ви повинні захищати нас від будь-якої шкоди, заподіяної вашою покупкою таких продуктів або послуг. Крім того, ви звільняєте нас від будь-яких збитків, завданих вами, або шкоди,

12. РЕКЛАМОДАВЦІ

Ми дозволяємо рекламодавцям відображати свою рекламу та іншу інформацію у певних областях Сайту, наприклад, рекламу на бічній панелі або банерну рекламу. Якщо ви є рекламодавцем, ви несете повну відповідальність за будь-яку рекламу, яку ви розміщуєте на Сайті, та за будь-які послуги, що надаються на Сайті, або продукти, що продаються за допомогою цієї реклами. Крім того, як рекламодавець, ви гарантуєте та підтверджуєте, що маєте всі права та повноваження для розміщення реклами на Сайті, включаючи, крім іншого, права інтелектуальної власності, права на рекламу та договірні права. Ми просто надаємо місце для розміщення такої реклами, і ми не маємо жодних інших відносин з рекламодавцями.

13. УПРАВЛІННЯ САЙТОМ

Ми залишаємо за собою право, але не зобов'язання: (1) контролювати Сайт щодо порушень цих Умов використання; (2) вжити відповідних юридичних заходів проти будь-кого, хто на наш власний розсуд порушує закон або ці Умови використання, включаючи, крім іншого, повідомлення про такого користувача до правоохоронних органів; (3) на власний розсуд і без обмежень відмовляти, обмежувати доступ, обмежувати доступність або відключати (наскільки це технологічно можливо) будь-які ваші Вклади або будь-яку їх частину; (4) на наш власний розсуд і без обмежень, повідомлення або відповідальності видалити з Сайту або іншим чином відключити всі файли та контент, які мають надмірний розмір або якимось чином обтяжують наші системи; та (5) іншим чином керувати Сайтом таким чином,

14. ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Ми дбаємо про конфіденційність та безпеку даних. Використовуючи Сайт, ви погоджуєтесь дотримуватись нашої Політики конфіденційності, опублікованої на Сайті, яка включена до цих Умов використання. Зверніть увагу, що сайт розміщено в Україні. Якщо ви отримуєте доступ до Сайту з будь-якого іншого регіону світу з законами або іншими вимогами, що регулюють збір, використання або розкриття персональних даних, які відрізняються від законів, що застосовуються в Україні, то, продовжуючи використовувати Сайт, ви передаєте свої дані в Україну, і ви погоджуєтеся на передачу та обробку ваших даних в Україні.

15. ПОРУШЕННЯ АВТОРСЬКИХ ПРАВ

Ми шануємо права інтелектуальної власності інших осіб. Якщо ви вважаєте, що будь-який матеріал, доступний на Сайті або через нього, порушує будь-які авторські права, якими ви володієте або керуєте, негайно повідомте про це нам, використовуючи контактну інформацію, вказану нижче («Сповіщення»). Копія Вашого повідомлення буде надіслана особі, яка розмістила або зберегла матеріал, зазначений у повідомленні. Зверніть увагу, що відповідно до чинного законодавства ви можете бути притягнуті до відповідальності за шкоду, якщо ви допустите суттєве спотворення інформації в повідомленні. Таким чином, якщо ви не впевнені, що матеріали, розміщені на Сайті або пов'язані з ним, порушують ваші авторські права, вам слід спочатку звернутися до адвоката.

16. ТЕРМІН І ПРИПИНЕННЯ

Ці Умови використання залишаються в повній силі, доки ви використовуєте Сайт. НЕ ОГРАНИЧИВАЯ ЛЮБЫХ ДРУГИХ ПОЛОЖЕНИЙ НАСТОЯЩИХ УСЛОВИЙ ИСПОЛЬЗОВАНИЯ, МЫ ОСТАВЛЯЕМ ЗА СОБОЙ ПРАВО ПО НАШЕМУ УСМОТРЕНИЮ И БЕЗ УВЕДОМЛЕНИЯ ИЛИ ОТВЕТСТВЕННОСТИ ОТКАЗАТЬ В ДОСТУПЕ К САЙТУ И В ИСПОЛЬЗОВАНИИ (В ТОМ ЧИСЛЕ БЛОКИРОВКИ ОПРЕДЕЛЕННЫХ IP-АДРЕСОВ) ЛЮБОМУ ЛИЦУ ПО ЛЮБОЙ ПРИЧИНЕ ИЛИ БЕЗ ПРИЧИН, ВКЛЮЧАЯ , Окрім іншого, ЗА ПОРУШЕННЯ БУДЬ-ЯКИХ ЗАЯВ, ГАРАНТІЙ АБО УГОД, ЩО МІСТЬ У СПРАВЖНІХ УМОВАХ ВИКОРИСТАННЯ, АБО БУДЬ-ЯКИХ ЗАСТОСУВАНЬ. МИ МОЖЕМО ПРИПИНИТИ ВАШЕ ВИКОРИСТАННЯ АБО УЧАСТЬ У САЙТІ АБО ВИДАЛИТИ ВАШ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС І БУДЬ-ЯКИЙ КОНТЕНТ АБО ІНФОРМАЦІЮ, ЯКУ ВИ РОЗМІСТИЛИ У БУДЬ-ЯКИЙ ЧАС.

Якщо ми припиняємо або припиняємо дію вашого облікового запису з будь-якої причини, вам забороняється реєструвати та створювати новий обліковий запис під своїм ім'ям, вигаданим чи запозиченим ім'ям або ім'ям будь-якої третьої особи, навіть якщо ви можете діяти від імені третьої особи. партії. Крім закриття або припинення дії вашого облікового запису, ми залишаємо за собою право вжити відповідних юридичних дій, у тому числі, крім іншого, домогтися відшкодування збитків за цивільними, кримінальними та судовими заборонами.

17. МОДИФІКАЦІЇ І ПЕРЕРВИ

Ми залишаємо за собою право змінювати, модифікувати або видаляти вміст Сайту в будь-який час і з будь-якої причини на власний розсуд без попереднього повідомлення. Однак, ми не зобов'язані оновлювати будь-яку інформацію на нашому Сайті. Ми також залишаємо за собою право змінювати або припиняти роботу всього або частини Сайту без попередження у будь-який час. Ми не несемо відповідальності перед вами чи якоюсь третьою стороною за будь-які модифікації, зміну цін, припинення або припинення роботи Сайту.

Ми не можемо гарантувати, що сайт буде доступний у будь-який час. У нас можуть виникнути проблеми з обладнанням, програмним забезпеченням чи інші проблеми чи необхідністьпроведення технічного обслуговування, пов'язаного з Сайтом, що призводить до перебоїв, затримок чи помилок. Ми залишаємо за собою право змінювати, переглядати, оновлювати, зупиняти, припиняти або іншим чином модифікувати Сайт у будь-який час та з будь-якої причини без попередження. Ви погоджуєтесь з тим, що ми не несемо жодної відповідальності за будь-які збитки, збитки чи незручності, спричинені неможливістю доступу або використання Сайту під час простою або припинення роботи Сайту. Ніщо в цих Умовах використання не буде витлумачено як те, що зобов'язує нас підтримувати та підтримувати Сайт або надавати будь-які виправлення, оновлення або випуски у зв'язку з ним.

18. ЗАСТОСУВАНЕ ЗАКОНОДАВСТВО

Ці умови регулюються та тлумачаться відповідно до законів України та ЄС. Якщо ваше звичайне місце проживання знаходиться в ЄС, і ви є споживачем, ви додатково маєте захист, який надається вам обов'язковими положеннями законодавства вашої країни проживання. «Тарасова Гора» і ви обоє погоджуєтесь підкорятися невиключній юрисдикції судівУкраїнищо означає, що ви можете подати позов про захист ваших прав на захист прав споживачів щодо цих Умов використанняУкраїнічи ЄС.

19. ВИРІШЕННЯ СУПЕРЕЧОК

Неформальні переговори

Щоб прискорити вирішення та контролювати вартість будь-якого спору, розбіжності чи претензії, пов'язаної з цими Умовами використання (кожна «Суперечка» та в сукупності «Суперечки»), порушених вами або нами (в окремо «Сторона» та в сукупності, «Сторони»), Сторони погоджуються спочатку спробувати врегулювати будь-яку суперечку (за винятком спорів, прямо зазначених нижче) у неофіційному порядку протягом як мінімум п'ятнадцяти (15) днів до початку арбітражу. Такі неофіційні переговори розпочинаються після письмового повідомлення однієї Сторони іншої Сторони.

Обмеження

Сторони погоджуються, що будь-який арбітраж має бути обмежений суперечкою між Сторонами в індивідуальному порядку. Повною мірою, дозволеною законом, (a) арбітражний розгляд не може бути поєднаний з будь-яким іншим розглядом; (b) немає права або повноважень для арбітражного розгляду будь-якої Спору на основі групового позову або використання процедур групового позову; і (c) немає жодних прав або повноважень для порушення будь-якої Спору в передбачуваній представницькій якості від імені широкого загалу або будь-яких інших осіб.

Винятки для неофіційних переговорів та арбітражу

Сторони погоджуються, що такі Спори не підпадають під дію вищезгаданих положень, що стосуються неформальних переговорів та зобов'язуючого арбітражу: (a) будь-які Спори, спрямовані на забезпечення дотримання або захист чи дійсність будь-яких прав інтелектуальної власності Сторони; (b) будь-які Спори, пов'язані з твердженнями про крадіжку, піратство, вторгнення в приватне життя або несанкціоноване використання або виникають у зв'язку з ними; та (c) будь-який позов про судову заборону. Якщо це положення буде визнано незаконним або таким, що не має позовної сили, то жодна із Сторін не вибере для арбітражного розгляду будь-яку суперечку, яка підпадає під дію тієї частини цього положення, яка буде визнана незаконною або нездійсненною, і така суперечка вирішуватиметься судом компетентної юрисдикції. у межах судів,

20. ПОПРАВКИ

На Сайті може бути інформація, що містить друкарські помилки, неточності або упущення, включаючи описи, ціни, доступність та іншу різну інформацію. Ми залишаємо за собою право виправляти будь-які помилки, неточності або упущення, а також змінювати або оновлювати інформацію на Сайті у будь-який час без попередження.

21. ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

САЙТ НАДАЄТЬСЯ НА УМОВАХ «ЯК Є» І «ЯК ДОСТУПНО». ВИ ПОГОДЖУЄТЕСЯ З ТИМ, ЩО ВИ КОРИСТУЄТЕ САЙТ І НАШІ ПОСЛУГИ НА СВІЙ РИЗИК. У МАКСИМАЛЬНОЇ МІРІ, ДОЗВОЛЕНОМ ЗАКОНОМ, МИ ВІДМОВЛЯЄМОСЯ ВСЯКИХ ГАРАНТІЙ, ЯВНИХ АБО НЕПРЯМИХ, ЩОДО САЙТУ ТА ЙОГО ВИКОРИСТАННЯ, ВКЛЮЧАЮЧИ, АЛЕ НЕ ОБМЕЖУЮЧИСЬ, НЕПРЯМІ ГАРАНТІЇ ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ПРОДАЖУ, ВІДПОВІДНОСТІ ДЛЯ КОНКРЕТНОЇ МЕТИ ТА ВІДСУТНОСТІ ПРАВ. МИ НЕ НАДАЄМО ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ АБО ЗАЯВ ЩОДО ТОЧНОСТІ АБО ПОВНОТИ ВМІСТУ САЙТУ АБО ВМІСТУ БУДЬ-ЯКИХ ВЕБ-САЙТІВ, ПОСИЛАНІХ НА САЙТ, І НЕ НЕСЕМО ЖОДНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА БУДЬ-ЯКІ (1) ПОМИЛКИ, ПОМИЛКИ АБО НЕТОЧНИЙ (2) ВМІСТ АБО ЗБИРАННЯ МАЙНА БУДЬ-ЯКОГО ПРИРОДУ В РЕЗУЛЬТАТІ ВАШОГО ДОСТУПУ ДО САЙТУ ТА ВИКОРИСТАННЯ ЙОГО, І МИ НЕ БУДЕМО БУТИ СТОРОНОЮ АБО БУДЬ-ЯКИМ ОБРАЗОМ НЕСТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА МОНІТОРИНГ БУДЬ-ЯКОГО УГОДУ МІЖ ВАС І БУДЬ-ЯКИМИ СТОРІННИМИ ПОСТАЧАЛЬНИКАМИ ПРОДУКТІВ АБО ПОСЛУГ. ТАКОЖ ПРИ КУПІВЛІ ПРОДУКТУ АБО ПОСЛУГИ ЧЕРЕЗ БУДЬ-ЯКИЙ НОСІЙ ЧИ В БУДЬ-ЯКОМУ СЕРЕДОВИЩІ ВИ ПОВИННІ ВИКОРИСТОВУВАТИ НАЙКРАЩЕ СУДЖЕННЯ І ПРОЯВЛЯТИ ОБЕРЕЖНІСТЬ.

22. ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

ЗА ЖОДНИХ ОБСТАВИН МИ ЧИ НАШІ ДИРЕКТОРИ, СПІВРОБІТНИКИ ЧИ АГЕНТИ НЕ НЕСЕМО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ПЕРЕД ВАМИ ЧИ БУДЬ-ЯКОЮ ТРЕТЬОЮ СТОРОНОЮ ЗА БУДЬ-ЯКІ ПРЯМІ, НЕПРЯМІ, ЗРАЗКОВІ, ПРИБЛИЗНІ, ВИПАДКОВІ, СПЕЦІАЛЬНІ АБО ШТРАФНІ ЗБИТКИ, ВКЛЮЧАЮЧИ ВТРАЧЕНИЙ ПРИБУТОК, ВТРАЧЕНИЙ ДОХІД, ВТРАТУ ДАНИХ АБО ІНШІ ЗБИТКИ, ВИНИКНІ В РЕЗУЛЬТАТІ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ, НАВІТЬ ЯКЩО НАМ БУЛО ВІДОМОГО ПРО МОЖЛИВОСТІ ТАКИХ ЗБІР.

23. КОМПЕНСАЦІЯ

Ви погоджуєтесь захищати, відшкодовувати збитки та захищати нас, включаючи наші дочірні компанії, філії та всіх наших відповідних посадових осіб, агентів, партнерів та співробітників, відбудь-яких збитків, збитків, відповідальності, претензій або вимог, включаючи розумних адвокатів. збори та витрати, понесені будь-якою третьою стороною згідно з: (1) вашими Вкладами; (2) використання Сайту; (3) порушення цих Умов використання; (4) будь-яке порушення ваших заяв та гарантій, викладених у цих Умовах використання; (5) порушення вами прав третіх осіб, включаючи, крім іншого, права інтелектуальної власності; або (6) будь-яка явна шкідлива дія стосовно будь-якого іншого користувача Сайту, з яким ви підключилися через Сайт. Незважаючи на вищевикладене, ми залишаємо за собою право за ваш рахунок взяти на себе винятковий захист і контроль з будь-якого питання, з якого ви повинні відшкодувати нам збитки, і ви погоджуєтесь власним коштом співпрацювати з нашим захистом таких претензій. Ми докладемо розумних зусиль,

24. КОРИСТУВАЛЬНІ ДАНІ

Ми зберігатимемо певні дані, які ви передаєте на Сайт з метою управління продуктивністю Сайту, а також дані щодо використання вами Сайту. Хоча ми регулярно виконуємо резервне копіювання даних, ви несете одноосібну відповідальність за всі дані, які ви передаєте або які стосуються будь-якої діяльності, яку ви здійснили з використанням Сайту. Ви погоджуєтесь з тим, що ми не несемо відповідальності перед вами за будь-яку втрату або пошкодження будь-яких таких даних, і цим ви відмовляєтеся від будь-якого права пред'являти нам позови, що випливають з такої втрати або пошкодження таких даних.

25. ЕЛЕКТРОННІ ПОВІДОМЛЕННЯ, УГОДИ І ПІДПИСИ

Відвідування Сайту, відправка нам електронних листів та заповнення онлайн-форм є електронними повідомленнями. Ви погоджуєтесь отримувати електронні повідомлення та погоджуєтесь з тим, що всі угоди, повідомлення, розкриття інформації та інші повідомлення, які ми надаємо вам в електронному вигляді, електронною поштою та на Сайті, задовольняють будь-які юридичні вимоги, згідно з якими такі повідомлення мають бути в письмовій. формі. СПРАВЖНІМ ВИ ПОГОДЖУЄТЕСЬ НА ВИКОРИСТАННЯ ЕЛЕКТРОННИХ ПІДПИСІВ, КОНТРАКТІВ, НАКАЗІВ І ІНШИХ ЗАПИСІВ, А ТАКОЖ НА ЕЛЕКТРОННУ ДОСТАВКУ ПОВІДОМЛЕНЬ І ЗАПИТАНЬ І ЗАПИТАНЬ І ЗАПИТАНЬ І ЗАПИТАНЬ І ЗАПИТАНЬ І ЗАПИТАНЬ І ЗАПИТАНЬ. Цим ви відмовляєтеся від будь-яких прав чи вимог відповідно до будь-яких законів, положень, правил, постанов чи інших законів у будь-якій юрисдикції, які вимагають оригінального підпису чи доставки чи зберігання неелектронних записів, чи платежів чи надання кредитів будь-якими іншими способами. ніж електронні засоби.

26. РІЗНЕ

Ці Умови використання та будь-які політики або правила роботи, розміщені нами на Сайті або щодо Сайту, є повною угодою та розумінням між вами та нами. Наша нездатність реалізувати чи забезпечити дотримання будь-якого права чи положення цих Умов використання не означає відмову від такого права чи положення. Ці Умови використання діють максимально можливою мірою, дозволеною законом. Ми можемо передати будь-які чи всі наші права та обов'язки іншим особам у будь-який час. Ми не несемо відповідальності за будь-які збитки, збитки, затримку чи бездіяльність, спричинені будь-якою причиною, що знаходиться поза нашим розумним контролем. Якщо будь-яке положення або частина положення цих Умов використання буде визнано незаконною, недійсною або не має позовної сили, таке положення або частина положення вважається відокремленим від цих Умов використання і не впливає на дійсність і можливість примусового виконання будь-яких положень, що залишилися. Між вами та нами ввнаслідок цих Умов використання чи використання Сайту не виникає жодних спільних підприємств, партнерських відносин, трудових чи агентських відносин. Ви погоджуєтесь з тим, що ці Умови використання не будуть витлумачені проти нас через їх складання. Цим ви відмовляєтеся від будь-яких засобів захисту, які можуть бути на основі електронної форми цих Умов використання та відсутності підпису сторін для виконання цих Умов використання.

27. ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Щоб дозволити скаргу щодо Сайту або отримати додаткову інформацію про використання Сайту, зв'яжіться з нами через пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контактна інформація

    Адреса проведення:
Україна, м. Черкаси, Свидівок, вул. Жирного 48,

    Локація GPS:
49.534203628476966, 31.906958565935614

   Email :
info@tarasovagora.ua

   Email TG SHOP :
shop@tarasovagora.ua


    Телефони:
+380 (67) 553-40-53

НОВІ БЛОГИ "ТАРАСОВОЇ ГОРИ"