"Оксамитовий Несезон" 2023

"Оксамитовий Несезон" 2023

Всім добра, наші рідні двоколісні!

Команда ТГ та всі, хто мали відношення до організації мотосходин, які спонтанно відбулись 23-го вересня, вдячні тим, хто був присутній на зустрічі і тим, хто допомагає донатами на відстані.

Отже, в нас було два важливих пункта в програмі: зібратися самим і зібрати трошки грошей на потреби для наших друзів в #ЗСУ і #НГУ. З Божою допомогою нам вдалося впоратись з обома "завданнями".

З’їхалося біля 300 людей з різних міст і сіл країни. Була навіть гостя з Австралії, яка подорожує Україною. Правда не на мотоциклі, але тим не менш. Приїхати з іншого континенту в країну, де йде війна, щоб побачити все власними очима - тут окрім стійкості, потрібно мати відвагу і внутрішній стержень.

Головне, що змогли бути присутніми наші #двоколіснізахисники. І їх було чимало. Радість побачити один одного, згадати минувші часи, відчути підтримку зараз, поділитися планами на майбутнє та набути нові зв’язки - це мабуть найважливіша складова живих мотосходин, а не на сайті в інтернеті. Разом з тим відбувся й черговий короткий, але вмістовний тренінг з надання першої домедичної допомоги від бойового медика, члена команди ТГ і бійця НГУ Олександра Корнійчука, а про перші правила поводження зі зброєю розповів наш "Добрий" двоколісний друг, інструктор з вогневої та тактичної підготовки.

І все це пройшло в такому мальовничому місці, та й в таку хорошу погоду. Так, не дивлячись на важкі часи. А точніше - через те, що важкі часи, все відбулось у форматі сходин. Фестивалити ми будемо після перемоги.

bms23bms23 blog 3В програмі у нас був ще виступ барда з Білої Церкві, але він не зміг приїхати. То ж замість нього нам Бог послав Ернеста, ще одного нашого двоколісного друга з Херсона, який привіз з собою саксофон. Вийшло дуже красиво і вчасно. Обійшлись без концерта, але гарна музика була.

А замість гучної сцени, кульмінацією сходин став фільм "Довбуш", який привіз для показу своїм двоколісним друзям режисер фільму і давній друг ТГ-фемелі Олесь Санін. В фільмі також знімався й наш президент(не країни, мотофестивалю "Тарасова Гора") Ашот Арушанов у ролі корчмаря Вардана і теж був присутній на бесіді перед показом. По відгуках тих, хто подивився - це найкраще кіно сучасності. Хоча й з історією 18-го сторіччя, але з тими самими прагненнями, як і зараз - прогнати ворога зі своєї країни та жити й любити на своїй землі. Нехай це станеться найскоріше, з найменшими нашими жертвами. А поки, як було і в фільмі сказано, боротьба триває. І на цю боротьбу під час нашого заходу було зібрано і зароблено всього 192. 815 гривень. Це разом зі 'вхідними' донатами, аукціоном, і заробітком з продажу. (10.000 долетіло слідом від двоколісного товариша з Черкас, якій не зміг приїхати)

bms23bms23 blog 4Обов’язкової реєстрації на зустрічі не було, все залишили на свідомість кожного. Донатом була купівля собі на пам’ять шеврона на вибір - звичайного за 400, чи шкіряного, за 600 гривень. Дякуємо всім, хто купив шеврон і тим самим зробив свій внесок у спільну справу. Всього шевронів продалось на суму 74.050 гривень. Самі шеврони - донат від ТГ-фемелі. Кожен гість ще отримував пам’ятну наліпку і лотерейний квиток. До речі, дякуємо компанії Babylon Sneakers за надані 2 пари кедів для розіграшу. Ну і вітаємо щасливчиків, кому вони дістались і багато інших призів від @tarasovagoramotofest та Ipone Ukraine. Дякуємо за партнерську підтримку також компанії DeWalt Ukraine. За окремі вагомі донати дякуємо Миколі Дикуну, Сергію Овчаренко та Гайде Різаєвій. Також висловлюємо свою подяку адміністрації спорт-бази "Переяслав", за надання можливості зібратися, та мотоклубу Skulls MC Ukraine (м. Переяслав) за сприяння в проведенні заходу. До речі, від хлопців на заході було передано мотоцикл на ОБФ і подальший "тюнінг" для потреб #ЗСУ

 

Отже, на допомогу нашим друзям з мото-сходин було спрямовано:

  • На Об'єднаний Байкерський Фронт (ремонт буса, закупівля запчастин на мотоцикли, паливо на транспортування) - 91.650 гривень
  • На гуму для мед. авто Сашко Корнійчука - 32.000, з подякою за працю, дорогенькій!
  • На потреби підрозділу Вадима Конона(гуму та скоби для бліндажів) - 20.000 З ним ми постійно на зв’язку і завжди допомагаємо чим можемо.
  • Збір на авто одного з підрозділів ГУР(відповідальна Інна Марченко, дякуємо за опіку) - 20.000
  • На скиди у підрозділ "Яйкаті крижні" - 20.000 Дякуємо хлопцям, що були присутні і показали трошки своєї майстерності літати. Тепер нехай від нас політає трошки на хробаків.
  • 8.565 гривень і нові донати від вас, разом з частиною грошей із ваших наступних покупок в #ТГшоп, піде на ремонт, а можливо і купівлю, евакуаційного авто на Запорізький напрямок.

 

Дякуємо MFC KDR та Дмитру Кугенко, за ініціативу провести подібний захід і надання донату від себе в сумі 24.215 гривень та шкіряних шевронів відповідно.

Дякуємо групі "Моцикльори" за матеріальну та моральну підтримку наших заходів, зокрема Роману Пономарьову, за надані продукти на плов. Завдяки Борису і Давіду він був дуже смачний (а ще приніс в копилку зборів 31.200 гривень)

Дякуємо Андрію Іващенко, за те що так швидко замінив у якості ведучого Олександра Пікалова. (Він служить в НГУ, викликали)

Дякуємо Богдану Гнедовському, що допоміг ведучому проводити аукціон, напродавали разом на 37.950 грн. І всім "Плідуркам" з міста Ізюм велика подяка, що приїхали до нас, щоб підтримати ОБФ.

Дякуємо засновнику ОБФ Олександру Стогнієнко та Павлу Черненко за постійну працю для підтримки воїнів мотоциклами та іншим необхідним. І ми це робимо всі разом, як Об’єднаний Байкерський Фронт, і нам потрібно далі разом працювати на перемогу.

Якщо не в ЗСУ, то для ЗСУ! Дякуємо, донатимо, вселяко допомагаємо і молимось за сили оборони України.

Фотозвіти, від Юрія Бондаренка та Віталія Лівадного про цю подію, ви можете передивитись тут -

Контактна інформація

    Адреса проведення:
Україна, м. Черкаси, Свидівок, вул. Жирного 48,

    Локація GPS:
49.534203628476966, 31.906958565935614

   Email :
info@tarasovagora.ua

   Email TG SHOP :
shop@tarasovagora.ua


    Телефони:
+380 (67) 553-40-53

НОВІ БЛОГИ "ТАРАСОВОЇ ГОРИ"