Олена Мараховська в Манделло-дель-Ларио.

   В цьому році, свято MotoGuzzi в Манделло-дель-Ларио побило усі рекорди) 60 000 мотоциклістів з усього світу зустрілися разом та чудово провели час!
   Завод MG організував усе відмінно , до деталей. Багато музеїв, виставок , галерей фото та картин , ярмарка , тест-драйв , концерти , їжа … ну і звісно нові моделі MG)
   Я втретє у Mandello, і вдруге на самому заводі MG, і кожного разу наче попадаю в казку: прекрасне озеро Комо, величні Альпи, гостинні люди, зворушлива архітектура міста та Дух Заводу в кожній вуличці, крамниці.
   З кожним приїздом, коло наших друзів серед поціновувачів MG збільшується. Уявіть тільки Енергію- від тисячі людей в одному маленькому містечку, які поважають один одного, ввічливі, турботливі, відкриті, емоційні,…цікаві співрозмовними … усі слова не передадуть той дух Guzzi , який я відчула у Mandello)
   Покидаючи місто, я вже мрію про наступну поїздку 2023, я серйозно «захворіла» цим святом )
   Ми з подругами чули “Слава Україні» багато разів, щодня ) це надавало нам впевненості у тому, що ми у безпеці) це було так приємно отримувати підтримку абсолютно від усіх.
   А ще переповнюють почуття від того , що зустрілася з багатьма своїми друзями , з якими давно спілкувалися на теми MotoGuzzi та війни в Україні)
Hipster Pgr нарешті зустрілися ) дякую за подарунки та смачну вечерю , за гарну компанію , це незабутньо )
Andy Gelniczky було дуже цікаво обговорювати тему війни ) дякую за підтримку , і за подарунок , який ми дуже смачно використали в Чехії)
Jana Erdela Víchová надала нам можливість 2 ночі провести у Празі, завдяки тобі ми змогли насолодитися містом )
Bruno Tirelli вибач що не встигли на зустрічі, на які ти нас запрошував , все одно коротка зустріч і знайомство з тобою принесло багато позитиву у моє життя )
   Claudio Battisti, Csimbók Imre, Jiří Riant та усі інші з ким вдалося поспілкуватися , Рада була бачити вас усіх !
   Усіх Вас запрошуємо після Перемоги в Україну! У нас красиві міста, гостинні та доброзичливі люди, гарна природа. Мотофестиваль "Тарасова Гора" найбільш відомий в Україні та за її межами також запрошує вас!
   Я вже дома , в Україні війна , комендантська година , військова авіація України в небі , сьогодні на роботі отримали повідомлення про те що жінок починають ставити на військовий облік. Але спогади про ці 2 тижні відпустки будуть надихати мене весь наступний рік. До зустрічі в Манделло?

Контактна інформація

    Адреса проведення:
Україна, м. Черкаси, Свидівок, вул. Жирного 48,

    Локація GPS:
49.534203628476966, 31.906958565935614

   Email :
info@tarasovagora.ua

   Email TG SHOP :
shop@tarasovagora.ua


    Телефони:
+380 (67) 553-40-53

НОВІ БЛОГИ "ТАРАСОВОЇ ГОРИ"