Добра справа Тараски «Байкери - дітям»!

Добра справа Тараски «Байкери - дітям»!

tg child book article book march2023

Друзі, з 1 березня по 15 травня проходить весняний благодійний збір на аудіо-продакшн нової книги «Мексиканські Пригоди Крембо і Баунті» української письменниці Олени Ковалинської, до Всесвітнього Дня захисту дітей і умовного початку ТГ-2023. Щоб діти по всьому світі, які розуміють українську мову або вивчають її, змогли почути історію про покликання.

Цей проєкт має велике значення, оскільки стане острівцем мирного дитинства в наші неспокійні часи, і дасть дітям можливість відправитися в уявну подорож екзотичною та яскравою країною, рідною мовою.


Аудіокнига потрібна також для того, щоб оминути логістичні проблеми міжнародної доставки книги українським дітям, які розкидані по всьому світу. Серед сімей двоколісних теж таких чимало.


Відсканувавши кюаркод ви перейдете на сторінку монобанку, де відкрито збір коштів від імені автора на створення аудіокниги.

tg child book qr march2023

Сума переказу може бути будь-якою. Мета - 55000 грн (оріентовно 1500 USD).
Ці кошти потрібно зібрати до травня 2023 року.

Також на сторінку банка ви можете перейти за посиланням - https://send.monobank.ua/jar/41T15iwa3D


   Працюємо разом над книгою, яка звучатиме для дітей чарівним голосом акторки Марії Яценко. Тривалістю близько двох з половиною годин, в супроводі об’ємних звуків та музики. В команді також працює досвідчений звукорежисер Євген Жигун.

   Книга буде презентована у відкритому доступі для всіх причетних до її створення, а найактивнішим благодійникам прозвучать слова подяки. Це буде неймовірний проєкт, яким можна буде пишатися.
   Нехай діти, хрещеники, племінники та онуки наших друзів слухають подаровану ними історію та щиро посміхаються.

Команда мотофестивалю "Тарасова Гора"

Контактна інформація

    Адреса проведення:
Україна, м. Черкаси, Свидівок, вул. Жирного 48,

    Локація GPS:
49.534203628476966, 31.906958565935614

   Email :
info@tarasovagora.ua

   Email TG SHOP :
shop@tarasovagora.ua


    Телефони:
+380 (67) 553-40-53

НОВІ БЛОГИ "ТАРАСОВОЇ ГОРИ"